Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Warsztaty „Pojęciokształty” w Łęczu

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Avengers: Koniec gry

2019-04-24,

Kategoria : Filmy

Po jedenastu latach przygód z Iron Manem, Hulkiem, Kapitanem Ameryką czy Czarną Wdową przyszedł czas na ostateczne rozstrzygnięcie. Kino Światowid zaprasza już od 24 kwietnia na ekranizację kolejnego marvelowskiego hitu.

Fani poprzednich filmów braci Russo z niecierpliwością oczekują kolejnej, a jednocześnie ostatniej części przygód Superbohaterów. Zniszczony przez Thanosa i pogrążony w beznadziei Wszechświat chyli się ku upadkowi, a Avengersi za cel obierają sobie pokonać szalonego tytana.

Akcja nowego filmu będzie kontynuacją bezpośrednich wydarzeń, które miały miejsce w finale Avengers: Wojna bez granic. Zdobyte przez Thanosa sześć Kamieni Nieskończoności dały mu boską moc, dzięki której zrealizował swój niecny plan i wymazał połowę populacji Wszechświata. Tragiczne zakończenie trzeciej części przygód Superbohaterów nie pozostawiało złudzeń na powstanie kolejnej odsłony. W Koniec gry, jak łatwo się domyślić, nadarzy się okazja na zemstę. Jednak nie będzie to takie łatwe. Superbohaterowie rozproszeni po całym świecie, czy jak Iron Man pozostali w kosmosie, nie wiedzą, kto przeżył atak wroga, a kto zaginął. Ich szeregi zostały mocno przetasowane, a Thanos osiągnął swój cel. Przed nimi ogromne, a wręcz niemożliwe zadanie – pokonać wroga i pozbawić go niszczycielskiej siły. Powstaje tylko pytanie jak? W kinowym uniwersum Marvela znajdujemy teoretyczną odpowiedź na to pytanie, którą jest podróż bohaterów w czasie. Odbicie z rąk Thanosa Kamienia Czasu być może pozwoliłoby herosom odkręcić tragiczne wydarzenia. Fani filmu snują setki teorii i scenariuszy, gdyż sami twórcy niewiele chcą zdradzić.

Czy Avengersi i stojący u ich boku Superbohaterowie zdołają pokonać wroga? Odpowiedź znajdziecie już wkrótce na ekranach kin, a jeśli już dziś chcecie mieć pewne miejscówki – przedsprzedaż w „Światowidzie” właśnie ruszyła.

Reżyseria: Anthony Russo, Joe Russo
Obsada: Robert Downey Jr., Chris Evans, Brie Larson, Josh Brolin, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo
Czas: 3 godz. 2 min.


Autor: Weronika Wójcik

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna