Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid ekulturalni.pl rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Premiera książki "Projekcje" w obiektywie Tomasza Misiuka

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Jedyny pokaz filmu Popek za życia

2017-03-04,

Kategoria : Filmy

Kino Światowid zaprasza na jedyny pokaz filmu dokumentalnego o raperze, artyście, sportowcu, a przede wszystkim kontrowersyjnej postaci, jaką jest Paweł „Popek” Mikołajuw. Okazja na obejrzenie tego filmu dokumentalnego będzie 4 marca o godzinie 16:00.

Film „Popek za życia” dokumentuje szalone, imprezowe życie Popka, ale też pozwala widzom zerknąć do sfery prywatności artysty. Daje się on poznać jako ojciec i syn, jako człowiek. Zrealizowany częściowo w teledyskowym stylu film dokumentalny dostarcza widzom informacji na temat szokującego artysty, który wykreował kontrowersyjny wizerunek, jest liderem i współzałożycielem projektu muzycznego Gang Albanii (debiutancki album Gangu „Królowie Życia” pokrył się potrójną platyną), trenuje MMA (ma na koncie głośną walkę z Mariuszem Pudzianowskim) i nie stroni od używek, a sam o sobie mówi „jestem inteligentnym debilem”. Tatuaże i skaryfikacje to tylko jedna z wielu warstw składających się na postać Popka. Z filmu dowiemy się jak wyglądało jego dzieciństwo, jakie są jego relacje z rodziną, skąd wzięła się pasja do rapu oraz dlaczego zmienił nazwisko i ukrywał się w garażu pod Londynem przed europejskim nakazem sądowym. Studio filmowe Mania Studio, które wcześniej wydawało klipy do utworów Popka, stworzyło obraz artysty, który przerazi, zgorszy, zirytuje, ale zarazem rozbawi i wzruszy.

Bilety na film można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30. Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56/76 lub pisząc na adres:kino@swiatowid.elblag.pl.


Autor: Bartosz Rybicki

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna