Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w czerwcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Ku przygodzie z Czarnymi Stopami!

2006-10-13,

Kategoria : Filmy

„My jesteśmy „Czarne Stopy", puszczy duch nas nie przestraszy, na świadectwach są już stopnie, a my w knieje, bory, lasy..."  A w niedzielę do kina!

 

Tym razem czeka nas Niedzielny poranek z harcerską przygodą. Młodym i dorosłym widzom zaprezentujemy film z 1986 roku pt. „Czarne Stopy”. Akcja filmu rozgrywa się w Górach Świętokrzyskich, gdzie grupa skautów rozbiła obóz. Pewnej nocy ktoś wykrada proporzec drużyny oraz serdelki z obozowej spiżarni. W rozwiązaniu zagadki pomaga chłopcom tajemniczy jegomość o pseudonimie Leśne Oko.  Kim jest Leśne Oko? Dlaczego zostawia harcerzom tajemne znaki? Odpowiedź na te pytania poznają widzowie, którzy w niedzielę  o godzinie 11.00 przyjdą do kina „Światowid”.
 W rolę drużynowego Zenka, Felka, Franka, Józka, Błyskawicy  wcielił się Wojciech Malajkat. Ponadto wystąpili: Cezary Pazura i  i Stanisław Niwiński. Scenariusz tego przygodowego filmu powstał na podstawie powieści Seweryny Szmaglewskiej.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna