Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Akademia Nauki i Kreatywności - szkolenia dla nauczycieli

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Letnia Mała Akademia Filmowa 2018

2018-06-27,

Kategoria : Filmy

Jeżeli lubisz oglądać filmy, masz od 7 do 12 lat, a do tego nie wiesz co robić w wakacje to Kino Światowid ma dla Ciebie specjalną propozycję! Przyjdź na spotkanie Letniej Małej Akademii Filmowej i przekonaj się, że film to również dobra zabawa. Start już 27 czerwca.

Letnia Mała Akademia Filmowa na stale wpisała się w wakacyjny kalendarz Kina Światowid. Podobnie jak w ubiegłych latach przygotowano program warsztatów i projekcji dla najmłodszych widzów. W każdą środę (z wyjątkiem świątecznej - 15.08) na dzieci w wieku od 7 do 12 lat czeka przygoda z filmem.

Młodzi odkrywcy będą mieli możliwość zgłębienia wiedzy o filmie; zarówno w teorii (historia), jak i w praktyce (warsztaty, a nawet wspólna realizacja filmu).

Warto dodać, że na zajęcia nie trzeba brać ze sobą kanapek - drugie śniadanie zapewni Food and Fit.

Pierwsze zajęcia (27.06) będą dotyczyć początków kina. Uczestnicy poznają wynalazki, które przyczyniły się do powstania „ruchomych obrazów”, zabawki optyczne, a także dowiedzą się kim byli bracia Lumiere. Na zakończenie mali widzowie obejrzą animację „Odlotowy nielot”.

Plan dnia wygląda następująco:

10:30 - warsztaty

11:30 - drugie śniadanie

12:00 - film 

Kolejne zajęcia odbędą się: 4.07, 11.07, 18.07, 25.07, 1.08, 8.08, 22.08, 29.08. 

Cena za bilet: 15 zł (warsztaty) + 10 zł (film). Zapisy na zajęcia odbywają się telefonicznie: +48 55 611 20 56.


Autor: Aleksandra Bielska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna