Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Klub Aktywnego Seniora w lutym

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Niedzielny poranek z filmem przygodowym

2006-10-05,

Kategoria : Filmy

Zbliża się kolejny Niedzielny poranek z polskim filmem przygodowym. O godzinie 11.00 rozpocznie się projekcja filmu „Latające machiny kontra pan Samochodzik" (1991).


Tym razem Pan Tomasz wraz ze swoimi przyjaciółmi będzie musiał rozwiązać nietypową kryminalną zagadkę... A wszystko zaczyna się od podsłuchanej rozmowy, z której wynika, iż jakiś mężczyzna i kobieta planują morderstwo. Na dodatek ktoś uprowadza piękną Dianę – aktorkę z włoskiej ekipy filmowej. Pan Samochodzik z grupą przyjaciół rozpoczyna śledztwo i pościg za przestępcami. Do akcji wkraczają miejscowi motolotniarze. Przygoda rozegra się więc na lądzie, w wodzie i w powietrzu!
       Film powstał na motywach powieści „Pan Samochodzik i złota rękawica”. W rolę głównego bohatera wcielił się Piotr Krukowski, a poza nim zagrali m.in. Joanna Jędryka, Krystyna Feldman, Witold Pyrkosz.
       Niedzielne poranki z filmem przygodowym to świetny pomysł na weekendowy relaks dla całej rodziny. Przed seansem rozegramy konkursy dla najmłodszych. Podczas poprzedniego spotkania znajomość twórczości Nienackiego nagradzaliśmy słodyczami, piórnikami, zestawami biurowymi, zaproszeniami do kina. I tym razem czekają na Was atrakcyjne nagrody!

 

Ceny biletu: dzieci (2 zł), dorośli (3 zł).

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna