Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid ekulturalni.pl rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

63. OKR - eliminacje

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Ostatnia klątwa w Kinie Światowid

2017-04-21,

Kategoria : Filmy

Texas, lata 80. Młody chłopak Garrett zostaje uznany za winnego brutalnego gwałtu i morderstwa zakonnicy w Armadillo. "Ostatnia klątwa" w Kinie Światowid od 21 kwietnia do 4 maja.

Skazany na śmierć mężczyzna w liście pożegnalnym, przysięga zemstę na tych, którzy uznali go za winnego i skazali na karę śmierci. Tuż przed śmiercią skazany rzuca klątwę na wszystkich, którzy mieli jakikolwiek związek z jego wyrokiem i śmiercią. Niedługo po jego straceniu w mieście zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Zaczynają ginąć ludzie, którzy byli zamieszani w proces Johnny Garretta. Kiedy w niebezpieczeństwie znajdzie się syn jednego z ławników, mężczyzna będzie się starał zapobiec śmierci szukając prawdziwego sprawcy morderstwa zakonnicy, by doprowadzić do odwrócenia klątwy, uratowania syna i skazania kata.

Czas trwania: 1 godz. 35 min
Reżyseria: Simon Rumley
Scenariusz: Ben Ketai, Marc Haimes
Gatunek: Horror
Produkcja: USA
Premiera: 21 kwietnia 2017 (Polska) 13 marca 2017 (świat)

 

Bilety na film można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30. Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56/76 lub pisząc na adres:kino@swiatowid.elblag.pl.


Autor: Ewelina Bober

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna