Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid ekulturalni.pl rezerwacja Czy to jest Kochanie Elbląskie Noce Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne
menu

Galeria

Bażant 2017

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Ostatnia klątwa w Kinie Światowid

2017-04-21,

Kategoria : Filmy

Texas, lata 80. Młody chłopak Garrett zostaje uznany za winnego brutalnego gwałtu i morderstwa zakonnicy w Armadillo. "Ostatnia klątwa" w Kinie Światowid od 21 kwietnia do 4 maja.

Skazany na śmierć mężczyzna w liście pożegnalnym, przysięga zemstę na tych, którzy uznali go za winnego i skazali na karę śmierci. Tuż przed śmiercią skazany rzuca klątwę na wszystkich, którzy mieli jakikolwiek związek z jego wyrokiem i śmiercią. Niedługo po jego straceniu w mieście zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Zaczynają ginąć ludzie, którzy byli zamieszani w proces Johnny Garretta. Kiedy w niebezpieczeństwie znajdzie się syn jednego z ławników, mężczyzna będzie się starał zapobiec śmierci szukając prawdziwego sprawcy morderstwa zakonnicy, by doprowadzić do odwrócenia klątwy, uratowania syna i skazania kata.

Czas trwania: 1 godz. 35 min
Reżyseria: Simon Rumley
Scenariusz: Ben Ketai, Marc Haimes
Gatunek: Horror
Produkcja: USA
Premiera: 21 kwietnia 2017 (Polska) 13 marca 2017 (świat)

 

Bilety na film można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30. Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56/76 lub pisząc na adres:kino@swiatowid.elblag.pl.


Autor: Ewelina Bober

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna