Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

ARTystyczne czwARTki | Przebłyski natury

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Podsumowanie projektu FilmNet

2020-09-15,

Kategoria : Filmy

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" w Elblągu zaprasza do udziału w konferencji podsumowującej realizację projektu FilmNet - South Baltic Film & Culture Network, która odbędzie się 15 września 2020 roku w godzinach 11:00 – 14:15 w sali kameralnej Kina Światowid.

Konferencja podzielona będzie na dwie części poświęcone współpracy międzynarodowej i edukacji filmowej. Konferencja dostępna będzie także online (szczegóły dotyczące streamingu na naszej stronie www).

FilmNet - South Baltic Film & Culture Network to projekt realizowany w ramach programu Interreg Południowy Bałtyk w latach 2018-2020, którego liderem jest CSE „Światowid”. Projekt opierał się na szeroko pojętej współpracy w obszarze filmu i edukacji filmowej w regionie Południowego Bałtyku, a dokładniej w krajach partnerskich tj. Polsce, Niemcach, na Litwie i Szwecji. Partnerami projektu były centra kultury, organizacje, instytucje filmowe i stowarzyszenia zajmujące się m.in. organizacją festiwali filmowych, edukacją filmową i promowaniem kultury filmowej.

W czasie konferencji podsumujemy ponad dwuletnią współpracę między organizacjami partnerskimi, wskażemy główne osiągnięcia i rezultaty projektu, pokażemy materiały filmowe i zdjęcia. Będziemy też mówić o trwałości projektu i zachowaniu jego rezultatów, o wymiarach współpracy terytorialnej i perspektywach nowych programów operacyjnych 2021 – 2027, a także wskażemy inne przykłady współpracy i wdrażania projektów w ramach programu Południowy Bałtyk.

 


Autor: red.

Drukuj

Pliki

PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna