Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Wakacyjne warsztaty w Kadynach "Ortografia z uśmiechem"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Walentynki 2019 w kinie

2019-02-14,

Kategoria : Filmy

Nie masz oryginalnego pomysłu na prezent dla swojej drugiej połówki w dzień zakochanych? Kolejne kwiaty czy kubek z napisem „dla mojej Walentynki”? To banalne! Zaskocz swojego partnera/partnerkę, zaproś do kina i złóż życzenia na dużym ekranie!

Kino „Światowid” specjalnie dla Was ułożyło repertuar idealny na ten dzień. Pierwszą propozycją jest kolejna część, bijącej rekordy oglądalności, komedii  romantycznej „Planeta Singli 3”. Gwarantujemy, że na pewno nie umrzesz z nudów, ewentualnie ze śmiechu! Komedia jest pełna zabawnych scen i dialogów. Dodatkowo ma świetną obsadę aktorską. W rolach głównych Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Tomasz Karolak, Weronika Książkiewicz, Bogusław Linda i wiele innych doskonałych aktorów. Seanse są zaplanowane na godzinę 17:30 i 20:00, więc spokojnie zdążysz zaprosić jeszcze drugą połówkę na walentynkowy obiad lub romantyczną kolacje.

Drugą propozycją jest również 3 część kultowej komedii – „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3”. Kto z Nas nie kojarzy losów słynnej Kasi Solskiej i Piotrusia? Po 30 latach wracają do Nas odmienieni ale i z nowymi przygodami. Co ciekawe w filmie zobaczymy aktorów z poprzednich dwóch części! W rolach głównych zobaczymy niezastąpioną Katarzynę Łaniewską,  Grażynę Błęcką-Kolską (czyli słynną Kasię), czy Zdzisława Wardejna.  A także wiele nowych postaci, które zagrają stosunkowo młodzi aktorzy polskiej sceny m.in. Nikodem Rozbicki czy Aleksandra Hamkało. Na pewno nie będzie to kolejna mdła komedia, a czy dorówna poprzednim częściom? O tym musicie się już sami przekonać! Seans odbędzie się o godzinie 19:30.

Dodatkową atrakcją jaką wymyślił Kino Światowid są życzenia na dużym ekranie! Będą one odtwarzane przed seansem, a publiczne wyznawanie miłości i złożenie życzeń na pewno będzie miłym akcentem tego wieczoru. 

Na nadsyłanie życzeń czekamy do 13 lutego, godziny 12:00 na adres kino@swiatowid.elblag.pl.

Bilety na film można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30. Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56/76 lub pisząc na adres: kino@swiatowid.elblag.pl.

 


Autor: Joanna Meryk

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna