Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Wakacyjne warsztaty w Kadynach "Ortografia z uśmiechem"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Chcesz spróbować swoich sił w 26 - godzinnym Maratonie Artystycznym?

2012-03-28,

Kategoria : Imprezy

 Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" oraz Stowarzyszenie „Jantar” zapraszają do udziału w Maratonie Artystycznym. Maraton zaczynamy 30 kwietnia o 16.00, a kończymy 1 maja o 18.00, tworzyć będziemy przez równe 26 godzin. Zapraszamy wszystkich kreatywnych i oczywiście wytrwałych.

Do udziału zapraszamy wszystkich! Zarówno tych, którzy mają już za sobą pierwsze przygody ze sztuką, jak i początkujących. Oferujemy szeroką gamę atrakcji artystycznych oraz twórczą atmosferę.

Wstęp: 15 zł (płatne na miejscu przy rejestracji).

Zapewniamy:
- materiały plastyczne,
- posiłki i napoje,
- przestrzeń twórczą.

Wszystkich, którzy chcą do nas dołączyć, prosimy o zgłoszenie uczestnictwa do 23 kwietnia (włącznie). Zgłoszenia należy dokonać wysyłając wypełnioną kartę zgłoszeniową na adres mailowy: swiatowid@swiatowid.elblag.pl lub poprzez dostarczenie karty zgłoszeniowej do 23 kwietnia do sekretariatu CSE „Światowid", Pl. K. Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg, pok. 31.

Sekretariat jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. 

Karta zgłoszeniowa w załączeniu poniżej.

Dofinansowano ze środków Urzędu Miejskiego w Elblągu oraz Samorządu Województwa Warmińsko - Mazurskiego.

Drukuj

Pliki

  • video-iconKarta zgłoszeniowa na Maraton ArtystycznyPobierz
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna