Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

ARTystyczne czwARTki | Kwestia koloru

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Dźwięki leśnej piosenki w Światowidzie

2020-04-21,

Kategoria : Imprezy

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym do udziału w II Regionalnym Festiwalu Leśnej Piosenki „Cztery pory roku w lesie”.

21 kwietnia na scenie Kina Światowid już po raz drugi maluchy zaśpiewają piosenki o tematyce przyrodniczej. Festiwal nie ma formy konkursu, a wykonać można jeden utwór muzyczny- solo albo w grupie. Każdy z uczestników otrzyma dyplom i nagrodę.

Festiwal skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i uczniów szkół podstawowych klas pierwszych, drugich i trzecich z terenu Elbląga oraz okolicznych miejscowości położonych na Wysoczyźnie Elbląskiej, Mierzei Wiślanej i Żuławach.

Aby zgłosić dziecko do udziału w Festiwalu, należy do 20 marca przesłać formularz na adres e-mail: asiadreger@wp.pl.

Organizatorami wydarzenia są: Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 2 im. Janusza Korczaka w Elblągu, Nadleśnictwo Elbląg, Park Krajobrazowy Wysoczyzny Elbląskiej, Park Krajobrazowy „Mierzeja Wiślana” oraz Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.

Więcej informacji można uzyskać u opiekunów Festiwalu:

Joanna Dreger - tel. 500 100 775, asiadreger@wp.pl

Marzena Żachowska - tel. 506 358 308


Autor: red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna