Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid ekulturalni.pl rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

63. OKR - eliminacje

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Dzień Kobiet w Kinie Światowid

2017-03-08,

Kategoria : Imprezy

Konkurs na najbardziej inspirującą stylizację, pokaz mody, muzyka oraz nagrody. A na ekranie Bodo – film o życiu najpopularniejszego gwiazdora przedwojennej Polski. Kino Światowid 8 marca (środa) zaprasza Panie do siebie.

Startujemy o godz. 17:30. W klimat filmu „Bodo” wprowadzi nas muzyczna niespodzianka.

- To efektowny, iskrzący dowcipem i zrealizowany z oszałamiającym rozmachem film, inspirowany życiem jednego z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorów przedwojennego polskiego kina – zapowiada Natalia Piotrowska, kierownik Kina Światowid.

Drugi tego dnia pokaz filmu „Bodo” (o godz. 20:15) poprzedzi mini-pokaz kolekcji marki Voorhees Fashion. Wtedy też wyłonimy autorkę laureatkę konkursu #inspiruj i wręczymy nagrodę - designerski worek sponsorowany przez markę Voorhees Fashion.

- Konkurs to okazja, żeby sprawdzić, co w modowej trawie piszczy. A przy okazji szansa na zdobycie nagrody, która może być doskonałym towarzyszem wielu wiosennych i letnich stylizacji – mówi Natalia Piotrowska.

Aby wziąć udział w konkursie należy drogą elektroniczną wysłać zdjęcie/zdjęcia jednej stylizacji. Na zdjęcia czekamy do 3 marca 2017 pod adresem: kino@swiatowid.elblag.pl. Spośród nadesłanych stylizacji komisja konkursowa wyłoni najlepsze i nagrodzi.

Bilety na film można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30. Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56/76 lub pisząc na adres:kino@swiatowid.elblag.pl


Autor: Karolina Śluz

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna