Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Akademia Nauki i Kreatywności - szkolenia dla nauczycieli

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Festiwal kreatywności i… smaku

2018-06-13,

Kategoria : Imprezy

Spektakularne eksperymenty, duża dawka wiedzy i odrobina magii – tego doświadczą młodzi uczestnicy Festiwalu Kreatywności w CSE „Światowid” w Elblągu, który odbędzie się 13 czerwca. Do małych naukowców mogą dołączyć także wystawcy.  

Dla uczestniczących w Festiwalu uczniów wydarzenie będzie okazją do zaprezentowania umiejętności i talentów oraz poszerzenia wiedzy w trakcie warsztatów. Impreza będzie więc pełna atrakcji i aktywności. Wysiłek umysłowy i rozwijanie pasji wymagają jednak – poza chęciami i czasem – sporych nakładów energii oraz odpowiednich narzędzi. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy więc  wystawców, którzy przygotują stoiska z przekąskami, słodyczami i napojami oraz artykułami, które mogą posłużyć w dalszym rozwijaniu naukowych i artystycznych zainteresowań.

Nawet kilkulatki chętnie towarzyszą rodzicom podczas targów, kiermaszy i jarmarków. Umysły młodych odkrywców są szczególnie otwarte na nowe doznania – także smakowe czy węchowe. Ich bystre oko błyskawicznie wyławia z lady pięknie zdobione zeszyty do zapisków, gadżety i drobiazgi, związane z ich zainteresowaniami czy przybory szkolne, których mogą użyć, rozwijając swoje hobby. Swoje produkty mogą przygotować przedsiębiorcy i firmy z branży spożywczej czy papierniczej, w których ofercie znajdują się produkty dla dzieci i młodzieży. Będzie to świetna okazja na zbadanie preferencji młodych konsumentów, a dla dzieci – szansa na wzmocnienie sił zdrową przekąską czy nabycie pięknej i oryginalnej pamiątki z wydarzenia. Liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszenia prosimy przesyłać drogą mailową na adres: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl lub dostarczyć do Działu Kultury Artystycznej CSE „Światowid”(pok. 38, I piętro).

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.


Autor: Małgorzata Maciejewska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna