Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid ekulturalni.pl rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

63. OKR - eliminacje

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

GRAFIKA sprzedaje, czyli jak tworzyć ciekawe obrazy?

2017-09-16,

Kategoria : Imprezy

Zapraszamy na kolejne warsztaty organizowane w ramach eventu "Silna i niezależna. Kobieta na swoim". Tym razem zachęcamy do udziału w warsztatach z grafiki komputerowej i marketingu.

Żyjemy w społeczeństwie, w którym dominuje obraz. Teksty i informacje, nawet najciekawsze, często zostają niezauważone. Jednym z ważniejszych elementów w przekazach marketingowych są grafiki. Warto więc  posiąść umiejętność samodzielnego ich tworzenia, w formie interesującej i skutecznej.

Zajęcia z grafiki komputerowej i marketingu pod hasłem "GRAFIKA sprzedaje, czyli jak tworzyć ciekawe obrazy?" odbędą się 16 września (sobota) w godz. 13:00 – 15:00.

Warsztaty odbędą się w sali 38, na II piętrze CSE "Światowid". Organizowane są przy współpracy z firmą Biznes Kocha Kobiet. Koszt udziału wynosi 59 złotych, a liczba miejsc jest ograniczona do 20 osób. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod numerem 55 611 20 59 lub mailowo na adres: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl.


Autor: red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna