Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid ekulturalni.pl rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

63. OKR - eliminacje

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Czy rzucić etat i pójść na swoje?

2017-09-16,

Kategoria : Imprezy

W sobotę, 16 września o godzinie 18.00 w ramach eventu "Silna i niezależna. Kobieta na swoim" rozmawiać będziemy o tym, czy warto rozpocząć właśny biznes.

Panel dyskusyjny pod hasłem "Czy rzucić etat i pójść na swoje?" będzie okazją do rozmowy o własnym biznesie. Kto z nas nie miał ochoty powiedzieć, co właściwie myśli o swoim szefie, wstać od biurka i zacząć zarabiać tylko na siebie? Zapraszamy do udziału w spotkaniu, podczas którego poruszone zostaną ważne tematy dotyczące rozterki kobiet, czy rzeczywiście zostawić bezpieczną posadę i założyć firmę. Przedstawimy plusy i minusy pracy na etacie i prowadzenia własnej działalności.

Spotkanie, organizowane są przy współpracy z firmą Biznes Kocha Kobiety, odbędzie się w Galerii Nobilis. Wstęp jest bezpłatny, a wejściówki odbierać będzie można w kasie CSE "Światowid".


Autor: red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna