Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid ekulturalni.pl rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Premiera książki "Projekcje" w obiektywie Tomasza Misiuka

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Piękna Ja - inspiracje do zdrowej i pięknej skóry

2017-09-17,

Kategoria : Imprezy

Wykład i warsztaty pod hasłem "Piękna ja - inspiracje do zdrowej i pięknej skóry" to kolejne spotkanie w ramach eventu "Silna i niezależna. Kobieta na swoim". Zapraszamy 17 września o godzinie 12:00.

Podczas warsztatów  inspirować będziemy do zmian prowadzących do zdrowej skóry, a także lepszego samopoczucia i poczucia kobiecości.

- Na spotkaniu będzie można przekonać się, że tajemnica zdrowej skóry to nie tylko pielęgnacja kosmetykami, ale także świadome odżywianie i styl życia - zachęcają organizatorzy. - Podczas warsztatów nauczymy, jak zarządzać skórą, odczytywać sygnały, które wysyła, ustalać priorytety pielęgnacyjne, czytać składy kosmetyków i jak zmieniać drobne, codzienne nawyki w takie, które wpłyną na poprawę kondycji skóry.

Dla miłośniczek kosmetyków DIY będą przepisy na domowe kosmetyki.

Warsztaty poprowadzi Aleksandra Dąbrowska, która  jest  trenerem zdrowej skóry, entuzjastką zdrowego stylu życia i holistycznego podejścia do pielęgnacji skóry. Do tematu podchodzi kompleksowo, traktuje ją jako integralną część naszego organizmu, zwierciadło zdrowia, emocji i stylu życia. Obecnie pomaga  kobietom, które chcą na nowo odbudować dobre relacje ze swoją skórą i odczytać jej potrzeby. Wie, że droga po zdrową skórę bywa jak przejażdżka na rollercoasterze. Tym bardziej rozumie kobiety, ich częste zniechęcenie i brak przekonania do codziennej pielęgnacji. Wspiera i motywuje je w tej drodze.

- Uważam, że stan skóry często obrazuje zaburzenia ogólnoustrojowe np. problemy z przewodem pokarmowym, a jej regeneracja zaczyna się już na poziomie komórki – mówi Aleksandra Dąbrowska. - Największym sukcesem są dla mnie zadowolone i szczęśliwe kobiety, którym pomagam.

Spotkanie, organizowane przy współpracy z zakątekzdrowiaiurody.pl, odbędzie się w Sali Kameralnej Kina Światowid. Wstęp jest bezpłatny, a wejściówki odbierać będzie można w kasie CSE "Światowid".


Autor: red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna