Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid ekulturalni.pl rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

LSEA 2018 - dzień pierwszy

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Pokaż się podczas "Silna i niezależna. Kobieta na swoim"

2017-09-16,

Kategoria : Imprezy

 

 

Zapraszamy do współpracy osoby indywidualne, producentów i sprzedawców oraz tych, którzy swoją ofertę kierują do kobiet, do organizacji stoisk podczas eventu „Silna i niezależna. Kobieta na swoim”. 

 

 

 

 

Impreza odbędzie się w dniach 16-17 września 2017 roku w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”. Do prezentacji asortymentu oraz usług, zachęcamy szczególnie producentów kosmetyków, sklepy z asortymentem beauty, salony kosmetyczne, fryzjerskie i masażu, dystrybutorów produktów kosmetycznych a także projektantów ubrań, biżuterii itp. 


„Silna i niezależna. Kobieta na swoim” to szereg wydarzeń społeczno-kulturalnych oscylujących wokół tematów interesujących współczesną kobietę. W programie znalazły się: wykłady, warsztaty, panele dyskusyjne i spotkania ze specjalistami z zakresu zdrowia, mody i urody, ale także ekspertami na przykład z dziedziny samodoskonalenia, emocjonalności, duchowości czy biznesu. 


Gośćmi specjalnymi mają być także popularne osoby znane z dużego i małego ekranu, które opowiadać będą o swoich doświadczeniach. I choć głównym tematem rozmów będzie szeroko pojęte funkcjonowanie kobiety w świecie, wydarzenie będzie także okazją do poznania męskiego punktu widzenia. O tym jak ten świat widzą mężczyźni rozmawiać będzie z zaproszonymi gośćmi Grzegorz Kordek. Z pewnością więc w te dwa wrześniowe dni będzie można u nas spotkać wiele znanych i ciekawych osób, a przede wszystkim poszerzyć swoją wiedzę, poznać opinie innych, a być może nawet zmienić światopogląd.

Event zakończy koncert Anny Marii Jopek z zespołem KROKE.

 

Regulamin i karta zgłoszenia dostępne w załącznikach.

Informacji udziela Aleksandra Bednarczuk, tel. 55 611 20 59, e-mail: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl


Autor: red.

Drukuj

Pliki

PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna