Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Siła Wsparcia i Świat Mało Znany

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Przyjmujemy zgłoszenia do udziału w Targach Seniora

2018-12-07,

Kategoria : Imprezy

Zapraszamy instytucje, firmy, organizacje pozarządowe, osoby fizyczne, a także artystyczne zespoły seniorów z Elbląga i okolic do zaprezentowania się na Targach Seniora. Przedsięwzięcie pn. Teraz My! odbędzie się 7 grudnia w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Na zgłoszenia wystawców czekamy do 20 listopada br. Udział w Targach jest bezpłatny.

Targi Seniora – Teraz My! są wydarzeniem wystawienniczym o charakterze kulturalno-edukacyjnym, skierowanym do seniorów z województwa warmińsko-mazurskiego i ich rodzin. Targi są poświęcone prezentacji i promocji instytucji, firm i działań kierowanych do seniorów w woj. warmińsko - mazurskim. Organizatorem targów jest CSE „Światowid” w Elblągu.

– Pierwszą edycję targów, na prośbę samych zainteresowanych, zorganizowaliśmy w ubiegłym roku – mówi Antoni Czyżyk, dyrektor CSE „Światowid”.
– Inicjatywa spotkała się z bardzo dużym odzewem, zarówno ze strony wystawców jak i odwiedzających.

W Targach mogą uczestniczyć podmioty gospodarcze, osoby prawne, instytucje publiczne, organizacje pozarządowe i osoby fizyczne, których oferta obejmuje szeroko rozumianą propozycję towarów i usług dla osób starszych oraz ich rodzin.
Do zaprezentowania się na Targach szczególnie zachęcamy przedstawicieli następujących dziedzin: zdrowie, sport i rekreacja, kulinaria, uroda i styl,  kultura i nauka, prawo i finanse, pasje i zainteresowania, nowe technologie i multimedia. Zapraszamy także seniorów z sekcji artystycznych z regionu.

– Planujemy, że podczas Targów seniorzy będą mogli skorzystać z porad specjalistów z zakresu prawa, zdrowia, porad kosmetycznych, a także z bezpłatnych badań – zapowiadają organizatorzy.

W programie Targów, oprócz stoisk, znajdzie się otwarta scena, na której odbędą się prelekcje oraz prezentacje seniorskich zespołów artystycznych. Wystawcy chcący zaprezentować swoją ofertę na scenie powinien zaznaczyć to w Formularzu zgłoszeniowym.


Ważne!

Warunkiem uczestnictwa w Targach jest wypełnienie Formularza zgłoszeniowego i dostarczenie go do organizatora Targów w terminie do 20 listopada 2018 r. Formularz należy dostarczyć:

–  osobiście lub drogą pocztową na adres:
Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu

Plac Kazimierza Jagiellończyka 1

82-300 Elbląg

–  lub faxem (fax.: 55 6112060)

–  lub mailem na adres: karolina.sluz@swiatowid.elablag.pl


Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin Targów Seniora są dostępne w plikach do pobrania poniżej lub w biurze organizatora (CSE „Światowid”, pokój nr 38 a).
Ilość miejsc ograniczona.


Targi Seniora – Teraz My! odbędą się w ramach projektu „Kultura dla seniora – senior dla kultury”, który jest realizowany przez CSE „Światowid” w Elblągu. Zadanie zostało dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Więcej informacji nt. projektu „Kultura dla seniora – senior dla kultury” znajduje się na podstronie projektu.


Autor: Karolina Śluz

Drukuj

Pliki

PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna