Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid ekulturalni.pl rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Premiera książki "Projekcje" w obiektywie Tomasza Misiuka

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Samoobrona dla kobiet

2017-09-16,

Kategoria : Imprezy

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i naucz się podstawowych technik obrony.We wrześniowy weekend w ramach eventu "Silna i niezależna. Kobieta na swoim" odbędą się zajęcia z samoobrony.

Jeżeli należysz do grona kobiet, zdających sobie sprawę z codziennych niebezpieczeństw, jeśli chcesz wiedzieć, jak skutecznie obronić się w sytuacji zagrożenia -  to zajęcia dla Ciebie. Podczas warsztatów będzie można nauczyć się podstawowych technik samoobrony, właściwych zachowań w razie niebezpieczeństwa oraz sposobów na kontrolowanie strachu przed ewentualnym atakiem. Zajęcia odbędą się 16 i 17.09.2017 (sobota, niedziela) o godz. 15:00 w sali muzycznej, na II piętrze CSE "Światowid". Organizowane przy współpracy z firmą Babska Wyspa - Stefa Pozytywnej Energi.

Koszt udziału wynosi 12 złotych, a liczba miejsc jest ograniczona do 15 osób. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod numerem 55 611 20 59 lub mailowo na adres: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl.

 


Autor: red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna