Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Wakacyjne warsztaty w Kadynach "Ortografia z uśmiechem"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

SztukaTERRiA już 9 grudnia

2018-12-09,

Kategoria : Imprezy

CSE "Światowid" zaprasza wszystkich, którzy chcieliby zaprezentować swoją sztukę rękodzielniczą oraz produkty żywności naturalnej na kolejną edycję Warmińsko – Mazurskiego Jarmarku Wyrobów Artystycznych SztukaTERRiA.

Wydarzenie to już na stałe wpisało się w grudniowy kalendarz CSE Światowid i niezmiennie przyciąga zarówno ciekawych twórców z naszego województwa, jak i zainteresowanych zakupem nietuzinkowych ozdób i prezentów elblążan. Tegoroczna edycja jarmarku odbędzie się 9 grudnia, w godz. 10.00 – 17.00,  w sali sportowo – widowiskowej CSE Światowid przy Placu Jagiellończyka 1.
Swój udział w Jarmarku zgłaszać mogą twórcy ludowi, galerie, instytucje, gospodarstwa agroturystyczne oraz osoby indywidualne zajmujące się rękodziełem, rzemiosłem, wyrobem produktów żywności naturalnej i prowadzące swoją twórczość na obszarze województwa warmińsko-mazurskiego. Stoiska jarmarku podzielone będą na jedenaście kategorii:

 • WSPÓLNE DZIEŁO – przedmioty wykonane przez świetlice szkolne i środowiskowe, warsztaty terapii zajęciowej, szkoły, stowarzyszenia itp.
 • KOBIECE FANABERIE – biżuteria.
 • IDĄ ŚWIĘTA – ozdoby bożonarodzeniowe, dekoracje świąteczne itp.
 • SPA DLA CIAŁA I DUSZY – mydełka, kosmetyki naturalne, świece itp.
 • ZABAWKI – pluszaki, lalki itp.
 • SZTUKA LUDOWA – rzeźba, koronki, wyszywanki, frywolitki, motywy folkloru itp.
 • MODA I SWOBODA – torebki, portfele, odzież itp.
 • DOMOWE KLIMATY – dekoracje domowe, obrazy, poduszki, akcesoria kuchenne, grafiki itp.
 • ARTYSTYCZNE DROBIAZGI -  pocztówki, zakładki książkowe, breloki itp.
 • CUD, MIÓD I MALINA – produkty żywności naturalnej.
 •  ROZWIŃ SWOJĄ PASJĘ – artykuły do tworzenia rękodzieła 

 
 Odpłatność za wystawienie swoich wyrobów na jarmarku wynosi 40 zł. Liczba miejsc wystawienniczych jest ograniczona. Przyjmowanie zgłoszeń (do 18 listopada) oraz informacje – Aleksandra Bednarczuk (tel. 55 611 20 59, e-mail: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl).

Szczegóły znajdą Państwo w regulaminie.


Autor: Aleksandra Bednarczuk

Drukuj

Pliki

PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna