Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Klub Aktywnego Seniora - spotkanie brydżowe

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Targi Seniora już w piątek

2017-11-17,

Kategoria : Imprezy

Już w najbliższy piątek o godzinie 11:00 CSE „Światowid” zaprasza do sali widowiskowo-sportowej na Targi Seniora.

Podczas spotkania będzie możliwość zbadania poziomu cukru we krwi i wykonania innych podstawowych badań zdrowotnych, ponieważ swoje stoisko będą tu mieli przedstawiciele Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu. Będzie można także porozmawiać o systemie emerytalnym z pracownikami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Oddział w Elblągu czy skorzystać z porad prawnych.

- Swoje stoisko będzie też miał między innymi sklep Zielarsko-Medyczny czy Elbląskie Centrum Medyczne Lifeclinica, a na stoisku elbląskich Amazonek będzie można nauczyć się na fantomie samobadania piersi – mówi Magdalena Czarnocka-Kaptur, zastępca dyrektora CSE „Światowid”, organizatorka targów. – Targi rozpocznie występ grupy wokalnej, którą od początku realizacji projektu „Akademia możliwości – przez wspólne pasje do wspólnych działań” prowadzi w „Światowidzie” Urszula Zajko-Olejniczak.

 

Ponadto w programie targów, które planowane są do godziny 17:00, znalazły się konkursy z nagrodami i warsztaty plastyczne (w godzinach 12.00 – 12.45 i 15.00 – 15.45).

- Do udziału zaprosiliśmy specjalistów, którzy wygłaszać będą prelekcje na temat zdrowia, bezpieczeństwa finansowego seniora czy bezpieczeństwa seniora w ogólnym pojęciu – dodaje Magdalena Czarnocka-Kaptur. – Spotkanie, które organizujemy pod hasłem „TERAZ MY!” uatrakcyjnią występy artystyczne. Mamy nadzieję że będzie to wydarzenie cykliczne.

Patronat honorowy nad Targami Seniora objęli Gustaw Marek Brzezin - Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego i Witold Wróblewski - Prezydent Elbląga.  
Targi są realizowane w ramach projektu „Akademia możliwości – przez wspólne pasje do wspólnych działań”, który uzyskał dofinansowanie ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura - Interwencje 2017”.

Szczegółowy program dostępny jest na stronie.


Autor: red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna