Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Klub Aktywnego Seniora - spotkanie brydżowe

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

TERAZ MY!

2017-11-17,

Kategoria : Imprezy

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza w piątek, 17 listopada na Targi Seniora, które organizowane są pod hasłem TERAZ MY!

- Będą to targi poświęcone prezentacji i promocji instytucji, firm i działań kierowanych do seniorów z Elbląga i terenu regionu – mówi Magdalena Czarnocka-Kaptur, zastępca dyrektora CSE „Światowid”, autorka projektu. - Zostaną podzielone na dwie strefy: kreatywnego seniora i aktywnego seniora.

Dla zwiedzających seniorów i ich rodzin będzie to możliwość poznania oferty produktów i usług stworzonych na miarę ich potrzeb, poprawiających jakość i komfort życia w dziedzinie kultury, aktywności społecznej, edukacji, turystyki i wypoczynku czy zagospodarowania czasu wolnego. Prezentowane dziedziny: zdrowie, sport i rekreacja, kulinaria, uroda i styl, kultura i nauka, prawo i finanse, pasje i zainteresowania oraz nowe technologie i multimedia.

- Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny, a targi są częścią projektu „Akademia możliwości-przez wspólne pasje do wspólnych działań, który uzyskał dofinansowanie ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura - Interwencje 2017 – dodaje Magdalena Czarnocka-Kaptur. – Celem projektu jest rozwój oferty kulturalnej skierowanej do osób dorosłych i seniorów i zachęcenie ich do podejmowania aktywności, zwiększenie ich kompetencji w zakresie funkcjonowania poznawczego, rozwijania swoich pasji i zainteresowań, posługiwania się nowoczesnymi technologiami, a w konsekwencji lepszego rozumienia współczesnego świata.

Targi Seniora TERAZ MY! odbędą się w piątek, 17 listopada w godzinach od 11 do 17 w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.


Autor: red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna