Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid ekulturalni.pl rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Premiera książki "Projekcje" w obiektywie Tomasza Misiuka

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Warsztaty z numerologii

2017-09-16,

Kategoria : Imprezy

Kolejną propozycją niezwykłych spotkań silnych i niezależnych kobiet będą warstztay z numerologii. Odbędą się w ramach eventu "Silna i niezalezna. kobieta na swoim" 16 września o godzinie 16:00.

Numerologia to pradawna nauka pozwalająca określić nasze funkcjonowanie. To sposób na zbadanie naszej indywidualności i osiągnięcia harmonii oraz spełnienia w życiu.  Liczby odkrywają charakter człowieka, ujawniają jego zdolności i pragnienia.

- Każdy z nas posługuje się imieniem i nazwiskiem, które zawierają określone litery, a litery te możemy przełożyć na symboliczny język liczb, posługując się numerologicznym alfabetem - mówi prowadząca warsztaty Joanna Kaszuba, dyplomowany doradca życiowy i biznesowy. - Wibracja imienia i nazwiska, określa nasze cechy charakteru, osobowości, pewne predyspozycje bądź słabości wykształcone w procesie wychowania.

Joanna Kaszuba w swojej praktyce wykorzystuje wiedzę z zakresu numerologii, astrologi, symboliki dnia codziennego oraz totalnej biologii. Pomaga odnaleźć cel życia, odkryć drzemiący w nas potencjał a także wspiera w robieniu wewnętrznych porządków, by świadomie kroczyć przez życie.

Warsztaty odbędą się 16 września o godzinie 16:00 w Galerii Nobilis, na II piętrze CSE "Światowid". Organizowane są przy współpracy z firmą Babska Wyspa - Stefa Pozytywnej Energii. Koszt udziału wynosi 15 złotych, a liczba miejsc jest ograniczona do 50 osób. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod numerem 55 611 20 59 lub mailowo na adres: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl.


Autor: red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna