Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Targi Seniora Teraz MY!

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

„Światowid” zaprasza do współpracy

2017-11-18,

Kategoria : Imprezy

Zapraszamy zainteresowanych zaprezentowaniem swojej oferty podczas imprezy  „Oblicza Warmii i Mazur” organizowanej w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” 18 listopada 2017 r.

 

 „Oblicza Warmii i Mazur” to wydarzenie, którego główną ideą jest promocja dziedzictwa regionu oraz ukazanie jego potencjału.  Podczas imprezy przedstawione zostaną różnorodne obszary aktywności  mieszkańców województwa, ciekawe inicjatywy, a także unikalne miejsca, które warto odwiedzić.  Program będzie zrealizowany w formie prelekcji, warsztatów oraz stoisk poszczególnych firm.

Zachęcamy wystawców do współtworzenia tego przedsięwzięcia oraz prezentacji swoich stoisk z asortymentem i usługami, związanymi z naszym regionem: agroturystyką, usługami hotelarskimi, kulinariami, produktami regionalnymi/ekologicznymi, rękodziełem, działalnością kulturalną, turystyczną, edukacyjną, społeczną itp.

 

Warunkiem udziału jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i odesłanie go na adres lub w formie elektronicznej/ faxem na adres:

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”,  Plac K. Jagiellończyka 1,  82-300 Elbląg,

e-mail: joanna.zuehlke@swiatowid.elblag.pl;

fax: 55 611 20 60

 

Szczegóły w załącznikach.

 


Autor: Joanna Zuehlke

Drukuj

Pliki

PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna