Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Warsztaty "Arteintegracja" w Rogajnach

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Zapowiedzi wydarzeń w czerwcu

2019-05-30,

Kategoria : Imprezy

W czerwcu CSE „Światowid” zaprasza na ciekawe wydarzenia z okazji Dnia Dziecka, a także na kilka wystaw i na niezwykłe seanse w Kinie Światowid.

Centrum Tańca „Promyk” zaprasza 1 czerwca od godziny 11.00 do swojej siedziby przy ulicy Browarnej 80 na Dzień Dziecka w „Promyku”, a w budynku przy placu Jagiellończyka zarówno 1 jak i 2 czerwca organizowany jest Festiwal Filmów Familijnych w Kinie Światowid: Rodzinna Rozgrzewka (godz. 10.00 – 18.00). W środę, 5 czerwca, zapraszamy aż na trzy wydarzenia - o godz. 15.00 na Spotkanie Klubu Aktywnego Seniora i prelekcję dotyczącą problemów ze słuchem, o godz. 18.00 – do Dużej Sali na Elbląg na dużym ekranie „Jak przed 20 laty witaliśmy papieża", a do Sali Kameralnej na Klub Wysokich Obcasów i film „Królowa Kier”.

Retransmisję spektaklu "Audiencja" z National Theatre w Londynie zobaczyć będzie można 11 czerwca o godz. 18.00, a 13 czerwca o godz. 19.00 zapraszamy na DKF im. A.Munka i film „Złodziejaszki". Obie projekcje odbędą się w Sali Kameralnej. Kolejne spotkanie DKF zaplanowane jest 27 czerwca (film „Przedszkolanka").

Zapraszamy także na kilka wystaw – od 19 czerwca na holach I i II piętra oraz w Galerii Nobilis pokazywane będą prace uczniów Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym. Do 9 czerwca oglądać można wystawę prac Zbigniewa T. Szmurło pn. „Malarstwo & Ceramika”, a do 10 czerwca dwie wystawy pokonkursowe - "Młodość wolna od tytoniu" (hol I piętra) i "Legendy elbląskie (hol II piętra).

Warto dodać, że od 24 do 28 czerwca odbywać się będą u nas półkolonie z Centrum Tańca „Promyk”.

 


Autor: red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna