Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Warsztaty „Pojęciokształty” w Łęczu

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Zapowiedzi wydarzeń w kwietniu

2019-03-26,

Kategoria : Imprezy

Kurs fotografii, spotkania Amatorskiego Klubu Filmowego, otwarte warsztaty Dancehall czy Wielkanocny Jarmark Sztuki Ludowej – to tylko część atrakcji, na które w tym miesiącu zapraszamy do CSE „Światowid” w Elblągu.

Od 3 kwietnia rusza nowy kurs fotografii od podstaw. Chętni spotkają się w kwietniu 4 razy, w sali 38, by nauczyć się robić dobre zdjęcia. Zajęcia zaplanowane są na 3, 10, 17, 24 kwietnia w godz. 17.00-20.00. Również 4 razy w kwietniu spotkają się uczestnicy Amatorskiego Klubu Filmowego (3, 10, 17, 24 kwietnia, Scena na piętrze).

Tradycyjnie w pierwszą środę miesiąca zapraszamy na cykl „Elbląg na dużym ekranie” - 3 kwietnia o godz. 18.00 odbędzie się pokaz filmów pod wspólnym tytułem „Kiedyś to był pałacyk...".

Centrum Tańca „Promyk”, mieszczący się przy ul. Browarnej 80, zaprasza wszystkie chętne panie na „Spotkania z tańcem”. W sobotę, 6 kwietnia, w godz. 15.30-17.30, odbędą się tu otwarte warsztaty taneczne Dancehall.

Z kolei 11 kwietnia o godz. 10.00 zapraszamy na eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, a o godz. 19.00 na Dyskusyjny Klub Filmowy im. Andrzeja Munka, w którym pokazany zostanie film „Sny wędrownych ptaków”. Drugie, kwietniowe spotkanie DKF-u, odbędzie się 25 kwietnia (film „Ogród rodzinny. Przyjaciel”).

Miłośników opery zapraszamy 13 kwietnia o godz. 18.55 na transmisję opery pt. „Dziewczyna z Dzikiego Zachodu” Pucciniego, a w niedzielę, 14 kwietnia, od godziny 10.00 do 17.00 na Jarmark „Pogrzeb żuru i śledzia”.

W kwietniu w ŚWIATOWIDZIE prezentowane będą aż 3 wystawy - od 8 kwietnia będzie to wystawa akwareli Sławomira Zawistowskiego (hole I i II piętra), a od 26 kwietnia wystawa Zbigniewa T. Szmurło pn. „Malarstwo & Ceramika” (Galeria Nobilis) i wystawa pokonkursowa „Król promocji i kot w worku”.


Autor: red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna