Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Zapraszamy (wirtualnie) na wystawę „KINGSAJZ” | Daniel Stachula

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Zapowiedzi wydarzeń w maju

2019-05-08,

Kategoria : Imprezy

Transmisja z MET - opera „Dialogi karmelitanek”, warsztaty rękodzielnicze dla dzieci i młodzieży z technik filcowania czy pokaz filmów dokumentalnych w ramach Weekendu Docs Against Gravity to tylko kilka z listy wydarzeń, jakie organizuje w maju ŚWIATOWID.

Dziś, 8 maja zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Elbląg na dużym ekranie”, a 11 maja o godz. 18.00 na kolejną, ostatnią w tym sezonie transmisję z MET. W czwartek, 16 maja o godz. 17.00 zapraszamy dla dzieci i młodzież na  warsztaty rękodzielnicze, a 21 maja na warsztaty krawieckie pod hasłem „Od juniora do seniora”.
W dniach 17-19 maja o godz. 19.00 w ramach DKF im. A.Munka odbędzie się pokaz filmów dokumentalnych „Weekend Docs Against Gravity”, zaś ostatni weekend maja zapowiada się bardzo tanecznie: 24 maja o godz. 16.45 i 18.30 odbędzie się pokazowy Turniej Tańca BAŻANT, 25 maja o godz. 9.30 rozpoczną Międzynarodowe Konfrontacje Taneczne, a 26 maja o godz. 10.30 - Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego POMOSTY. Na wszystkie turnieje zapraszamy do hali MOS (ul. Kościuszki 77a).
Zapraszamy także do Kina Światowid - 25 maja o godz. 12.00 na Filmowy Poranek dla Dzieci i Dzień Mamy w kinie z filmem „Wymarzony”, a 29 maja o godz. 12.00 i 18.00 na Wystawę na ekranie - film dokumentalny pn. „Osobliwy świat Hieronymusa Boscha" . Warto też wspomnieć o nowej inicjatywie - Festiwalu Filmów Familijnych, który odbędzie się jako inicjatywa pod nazwą „Rodzinna rozgrzewka” 31 maja. Zapraszamy!


Autor: red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna