Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Siła Wsparcia i Świat Mało Znany

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Co dla WOŚP?

2016-01-10,

Kategoria : Inne

Miłośników ręcznie robionych i oryginalnych przedmiotów użytkowych oraz dekoracyjnych z drewna szkła, czy obrazów Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” informuje, że będzie je można zlicytować na aukcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Szkole Podstawowej nr 19 i 25. To okazja do udekorowania domu i zrobienia czegoś dobrego dla innych.

Prace stworzone w trakcie zajęć w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” będzie można wylicytować podczas aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

- To rzeczy, które wykonali uczestnicy sekcji plastycznych, działających na co dzień w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” – mówi Ewa Bednarska – Siwilewicz, instruktor plastyki w CSE „Światowid”. - Prace na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy przekazujemy praktycznie od początku,  a to, że cieszą się one powodzeniem i zawsze znajdują chętnych nabywców motywuje nas do dalszych działań.

Co znajdzie się na licytacji? Prace w drewnie – rzeźby i płaskorzeźby wykończone polichromią temperowa prace w szkle, serduszka szklane, witraże i stapiane patery, obrazy – prace olejne, akrylowe, pejzaże.

Kino Światowid również włączyło się w akcję, przekazując na aukcję zaproszenia na dowolny seans filmowy (prócz 3D) grany w Kinie Światowid do 30 czerwca. Będzie je można wylicytować, dziś, 8 stycznia w Szkole Podstawowej nr 19. 

Z kolei w Centrum Handlowym Ogrody, podczas odbywających się tam pokazów wystąpi Blefik – zespół tańca nowoczesnego, ćwiczący w CT Promyk, którego instruktorem jest Jacek Suchiński.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna