Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Zagraliśmy z dala od klawiatury, a bliżej literatury.

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Do książek, gotowi, start!

2015-04-25,

Kategoria : Inne

Oto i nadszedł ten dzień! Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. A razem z nim przychodzi nasza akcja - T(r)op 10 książek. Rusza zabawa w książkowe podchody. Już dziś (23 kwietnia) szukajcie pierwszych podpowiedzi, które doprowadzą was do ukrytych książek.


W zaułkach dziesięciu miast ukryją je Użytkownicy portalu eKulturalni.pl. Aby ułatwić zadanie poszukiwaczom, od 23 kwietnia, eKulturalni będą zamieszczać w sieci zdjęcia lub hasła z podpowiedziami. Książki będzie można znaleźć w sobotę, 25 kwietnia w południe. Wskazówek szukajcie na stronie wydarzenia na Facebooku - T(r)op 10 książek, wszystkie będą zamieszczane wg jednego wzoru, np. Warszawa. Książka nr 1. Podpowiedź nr 2. Ostania – kluczowa podpowiedź pojawi się tuż przed 12.00, więc trzeba być czujnym, warto uzbroić się też w urządzenia mobilne z dostępem do Internetu.
- Bawimy się w Elblągu, Ełku, Gdyni, Krakowie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Toruniu, Warszawie i Wrocławiu. W każdym mieście wspiera nas inny użytkownik portalu. W Elblągu Martyna, autorka bloga "Filoletowy Fotel". – mówi Zuzanna Gajewska, redaktor portalu eKulturalni.pl. - W zabawie bierze też udział pięć wydawnictw: Zysk i S-ka, Feeria, Varsovia, Videograf oraz Oskar, to książki wydane ich nakładem będzie można znaleźć w skrytkach.
Wszystkich biorących udział w zabawie zachęcamy do rejestrowania swoich zmagań, wszelkie filmy, zdjęcia i relacje – mile widziane.
- A dla najbardziej zaangażowanych z pewnością znajdą się kolejne nagrody... – zapowiada redaktor eKulturalni.pl.


Autor: Sylwia Warzechowska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna