Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Warsztaty "Arteintegracja" w Rogajnach

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Europa? - Kupuję! (konkurs)

2006-09-06,

Kategoria : Inne

Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej „Światowid" zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 7 do 18 lat do udziału w konkursie plastycznym na plakat reklamowy do hasła „EUROPA? - KUPUJĘ!"


Prace wykonywać można w technikach: akwarela, pastel, grafika, collage, rysunek piórkiem i ołówkiem, a format pracy jest dowolny. Jednak jedna osoba nie może przesłać więcej niż 3 sztuki. Prace nadesłane na konkurs powinny być opisane na odwrocie: imię i nazwisko, wiek autora pracy, dokładny adres placówki lub adres zamieszkania, telefon kontaktowy. Swoje „dzieła" należy nadsyłać do 10 października na adres CKiWM „Światowid".
Ogłoszenie wyników i otwarcie wystawy nastąpi w dn. 20.10.2006 r. w CKiWM „Światowid".
Informacji udziela: Ewa Batko CKiWM „Światowid" w Elblągu, tel. 055/611-20-83, 611-20-50, fax: 055/611-20-60; e-mail: ewa.batko@swiatowid.elblag.pl.

 

Autor: J. Kozłowska - Dyrla

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna