Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Wakacyjne warsztaty w Kadynach "Ortografia z uśmiechem"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Ferie zimowe dla najmłodszych

2018-12-17,

Kategoria : Inne

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu proponuje twórcze ferie zimowe. Rodzice już mogą zapisywać dzieci na „Zimowe zabawy artystyczne”.

Warsztaty adresowane są do dzieci, które lubią  artystyczne wyzwania, zarówno tych, które w świecie kolorów żyją na co dzień, jak i tych, które swoich sił w artystycznych przygodach chcą spróbować po raz pierwszy. W programie liczne warsztaty plastyczne i rękodzielnicze oraz zabawy integracyjne, czas na przekąskę i twórczą pogawędkę.

Warsztaty poprowadzą Anna Dukszta i Agata Kopańska. Zgłoszenia przyjmowane są do 18 stycznia 2019 r., należy je potwierdzić zakupem karnetu w kasie kina CSE Światowid w Elblągu. 

Koszt zajęć wynosi 200 zł (za pięć dni). W cenę wliczone są materiały plastyczne oraz poczęstunek dla dzieci (owoce, przekąski). Warsztaty realizowane będą w dwóch terminach do wyboru:  od 21 do 25 stycznia 2019 r. oraz od 28 stycznia do 1 lutego 2019 r., w godzinach od 10.00 do 14.00. Skierowane są dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. 

Informacje i zapisy:  anna.dukszta@swiatowid.elblag.pl oraz tel. 785 461 734                

Ilość miejsc jest ograniczona. Zastrzegamy prawo do odwołania warsztatów w przypadku braku wystarczającej ilości chętnych.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna