Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Warsztaty „Pojęciokształty” w Łęczu

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Głosuj na Serial Wszech Czasów

2015-06-02,

Kategoria : Inne

„Janosik”, „Klan” a może „Ojciec Mateusz”. Który z 25. polskich seriali telewizyjnych zostanie Serialem Wszech Czasów? Tego dowiemy się 21 czerwca podczas Gali Zakończenia Festiwalu Polskich Seriali Telewizyjnych. Głosowanie potrwa do 14 czerwca.

Miłośnicy seriali z całej Polski mogą już głosować na swój ulubiony serial.

- Wytypowanych zostało 25 seriali zrealizowanych przez Telewizję Polską – mówi Antoni Czyżyk, dyrektor Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, który jest organizatorem Festiwalu.

Serial Wszech Czasów poznamy podczas Gali Zakończenia i Wręczenia Nagród, w niedzielę 21 czerwca, w Teatrze im. Aleksandra Sewruka. Statuetkę „Światowida” wręczy Michał Rak – zastępca redaktor naczelnej "Świata Seriali".

Więcej informacji znajdziesz tutaj

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna