Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Siła Wsparcia – Warsztaty kreatywnego malowania

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Jedzie pociąg z daleka (eliminacje)

2006-06-19,

Kategoria : Inne

Poniżej publikujemy kolejność przesłuchań podczas eliminacji do Międzynarodowego Konkursu Wokalnego „Jedzie pociąg z daleka...", które odbędą się 20 czerwca w kinie Światowid.


Jak informują organizatorzy, podczas eliminacji uczestnicy wykonują tylko jeden utwór. Osoby, które zakwalifikują się do konkursu, wykonują zgodnie z regulaminem dwa utwory (jeden - dowolny i jeden z repertuaru Ryszarda Rynkowskiego).

 

Grupa wiekowa 8-13 lat; godzina 15.00: 1. Zespół Kleks - Pasłęk, 2. Urszula Stando - Pasłęk, 3. Marcelina Stępniak - Pasłęk, 4. Alicja Soroka - Pasłęk, 5. Iga Kobas - Pasłęk, 6. Patrycja Minajew - Elbląg, 7. Marta Kosmala - Elbląg, 8. Karina Kewir - Elbląg, 9. Katarzyna Penkalska - Elbląg.

 

Grupa wiekowa 14-18 lat; godzina 15.45: 1. Zespół C-Lex - Pasłęk, 2. Ewelina Sienkiewicz - Pasłęk, 3. Marta Kobrzeniecka - Pasłęk, 4. Monika Janiuk - Pasłęk, 5. Kamila Malinowska - Pasłęk, 6. Żaneta Stando - Pasłęk, 7. Magdalena Bialik - Pasłęk, 8. Zespół Voices - Braniewo, 9. Olga Śliż - Gronowo Elbląskie, 10. Agata Marcinkowska - Gronowo Elbląskie 11. Monika Michalska - Elbląg, 12. Emilia Głowacka - Elbląg, 13. Katarzyna Rybska - Elbląg.

 

2006-06-19

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna