Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Zagraliśmy z dala od klawiatury, a bliżej literatury.

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Kino "Światowid" na Piegusie

2016-06-03,

Kategoria : Inne

- Kino „Światowid”  nie tylko otworzyło się dla najmłodszych widzów z okazji Dnia Dziecka, ale nawet wyjdzie do nich – mówi Natalia Piotrowska, kierownik elbląskiego kina. – Zapraszamy na naszą stację w Paku Modrzewie -  w niedzielę, 5 czerwca będziemy tam w Krainie Króla Piegusa.

 Podczas corocznej inicjatywy organizowanej przez harcerzy z Hufca Elbląg ZHP kino „Światowid” będzie miało swoją stację.

- Zapraszamy do naszego punktu od godziny 12 do 15 – zachęca Aleksandra Bielska z kina „Światowid”. – Przygotowaliśmy dla dzieciaków ciekawe gry i zabawy związane z filmem i postaciami z dużego ekranu, dopasowane do wieku i umiejętności uczestników.

Każde dziecko, które poprawnie wykona specjalne zadanie otrzyma  „piegusa”, czyli walutę obowiązującą w Krainie Króla Piegusa. ty, która obowiązuje na festynie. „Piegusy” będzie można wymienić na nagrodę w festynowym sklepiku.

- Gorąco zapraszamy na nasze stoisko – mówią pracownicy kina „Światowid”. – Z radością spotkamy się z młodymi kinomanami, powiemy jakie filmy będzie można zobaczyć na naszych ekranach, posłuchamy Waszych sugestii i opowiemy o zajęciach przygotowywanych przez nasze kino dla dzieci i młodzieży.

Do zobaczenia w Krainie Króla Piegusa!

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna