Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Warsztaty „Pojęciokształty” w Łęczu

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Twarzą w twarz z młodymi aktywnymi

2015-05-26,

Kategoria : Inne

Jak założyć i prowadzić stowarzyszenie? Jak przedstawia się kondycja elbląskich instytucji non-profit? Jakie działania podejmują z myślą o młodzieży? Czy parkour i kuglarstwo mogą uchodzić jako alternatywa spędzania wolnego czasu? Gdzie można wyjechać za granicę jako wolontariusz? Wreszcie jak promować te wszystkie działania w sieci i poza nią? Na te i inne pytania odpowiedzą goście kolejnego spotkania z cyklu „Twarzą w twarz”, które dobędzie się 26 maja o godz. 11:00 w kameralnej sali Kina Światowid.

 

W spotkaniu wezmą udział członkowie elbląskich stowarzyszeń i grup, które jako główny cel obrały sobie integrację środowisk młodzieżowych z regionu, a czasem nawet całego kraju czy zza granicy.  Odwiedzą nas przedstawiciele Stowarzyszenia Elbląg Europa, Elbląskiego Oddziału Abstrakcyjnego, grupy Ekultrualni oraz  Elbląskiego Stowarzyszenia Parkour.

Goście przedstawią ofertę swoich organizacji, zaprezentują zdjęcia i filmy przedstawiające ich działalność , dotychczasowe osiągnięcia, projekty czy po prostu świetną zabawę, jaka można urządzić w czasie wolnym. Chętni będą mogli dowiedzieć się, jak zostać członkiem danej grupy. Spotkanie poprowadzi redaktorka portalu społecznościowego eKulturalni.pl – Zuzanna Gajewska.

Cykl spotkań „Twarzą w twarz” realizowany jest od 2011 roku, jego celem jest umożliwienie mieszkańcom naszego regionu, a przede wszystkim młodzieży, spotkań z ciekawymi osobami ze świata kultury i sztuki, mediów, nauki czy polityki, mieszkających lub działających na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenie udziału indywidualnego bądź grupowego prosimy zgłaszać do Agnieszki Tkaczuk pod nr 55 611 20 59 lub na adres mailowy: agnieszka.tkaczuk@swiatowid.elblag.pl.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna