Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Warsztaty „Pojęciokształty” w Łęczu

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Viva Art wyróżnione

2016-06-09,

Kategoria : Inne

Stowarzyszenie Kulturalne „Viva Art”, współpracujące z Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu m.in. przy organizacji Międzynarodowych Spotkań Artystycznych, zostało wyróżnione w konkursie „Godni Naśladowania”.

Ideą konkursu jest promowanie najlepszych inicjatyw społecznych w regionie, aktywności i działalności organizacji pozarządowych oraz grup niesformalizowanych. Konkurs „Godni Naśladowania” jest organizowany od 2004 roku.

Stowarzyszenie Kulturalne „Viva Art” otrzymało wyróżnienie w kategorii na najlepszą inicjatywę organizacji pozarządowej województwa warmińsko-mazurskiego o charakterze międzynarodowym za realizację Międzynarodowych Spotkan Artystycznych.

Nagrody i wyróżnienia laureatom konkursu wręczyły wicemarszałek Anna Wasilewska oraz Monika Hausmann-Pniewska, przewodnicząca Rady Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna