Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Warsztaty „Pojęciokształty” w Łęczu

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Wakacyjne zabawy ze sztuką

2016-05-30,

Kategoria : Inne

Mali poszukiwacze artystycznych wyzwań kilka lipcowych i sierpniowych dni mogą spędzić w CSE „Światowid”. Rodzice już mogą zapisywać dzieci na zajęcia organizowane pod hasłem "Wakacyjne zabawy ze sztuką".

 - Warsztaty adresowane są do dzieci, które lubią  artystyczne wyzwania - zarówno tych, które w świecie kolorów żyją na co dzień, jak i tych, które swoich sił w artystycznych przygodach chcą spróbować po raz pierwszy - mówią organizatorzy.

Koszt zajęć wynosi 200 zł (za pięć dni). W cenę wliczone są materiały plastyczne oraz poczęstunek dla dzieci (owoce, słodycze). Warsztaty realizowane będą w dwóch terminach: 25 - 29 lipca oraz 22 - 26 sierpnia, w godzinach od 10.00 do 14.00. Skierowane są dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat. 
       W programie znalazły się m.in. malowanie inspirowane dziełami wielkich mistrzów, kartonowe stwory czyli twórczy recykling, filcowanie na mokro, mozaikowe obrazki, malowanie farbami witrażowymi, zabawki z filcu i wiele innych. Warsztaty poprowadzą Anna Dukszta i Agata Kopańska. Zgłoszenia przyjmowane są do końca czerwca. Ilość miejsc jest ograniczona.
Informacje i zapisy: anna.dukszta@swiatowid.elblag.pl lub telefonicznie: 785 461 734.
Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna