Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Baltic Cup 2019 dzień II | galeria portel.pl

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Z wizytą w Bursie Szkolnej nr 4

2006-09-28,

Kategoria : Inne

Przedstawiciele CKiWM Światowid wzięli udział w obchodach Dni Bursy nr 4 przy ulicy Komeńskiego.

 

Spotkanie z młodzieżą było okazją do prezentacji sekcji działających przy CKiWM Światowid. Przygotowaliśmy więc miniwystawę, na której znalazły się prace powstałe na zajęciach z plastyki i ceramiki. Największe wrażenie na mieszkańcach bursy wywarł występ pary tanecznej – reprezentantów Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar”.  Młodzi tancerze dali pokaz tańców standardowych i latynoamerykańskich. Ich występ nagrodzono burzą oklasków i ... czekoladą.
- Jive był super! Wielkie uznanie dla tych młodych ludzi – komentowała publiczność.

 

Spotkanie zakończyliśmy konkursem wiedzy o Światowidzie. Uczestnicy obchodów Dni Bursy  wymieniali tytuły imprez organizowanych przez Centrum Kultury, zgadywali, ile miejsc liczy duża sala kinowa oraz jak nazywa się dyrektor CKiWM. Dobre odpowiedzi nagradzaliśmy zaproszeniami do kina na "Niedzielne poranki z filmem przygodowym".

 

W ramach Dni Bursy uczniowie wzięli także udział w pokazie ratownictwa medycznego, rozgrywkach sportowych i zabawie tanecznej.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna