Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

ARTystyczne czwARTki | Kwestia koloru

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Zmiana godzin otwarcia kasy Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu

2020-03-16,

Kategoria : Inne

CSE „Światowid” informuje, że jeszcze tylko dzisiaj i jutro, tj. w poniedziałek 16 marca i we wtorek 17 marca, kasa Centrum otwarta jest od godziny 10:00 do 18:00.

Od środy 18 marca do piątku 20 marca kasa będzie czynna od 13:00 do 17:00.

We wskazanych powyżej dniach i godzinach kasa będzie dokonywać zwrotów pieniędzy za bilety zakupione i opłacone przez Państwa gotówką na wydarzenia kulturalne organizowane przez CSE „Światowid”, takie jak seanse filmowe w Kinie Światowid czy koncerty muzyczne.
Z kolei osoby, które bilety nabyły drogą elektroniczną, mogą liczyć na to, że w taki sam sposób dokonają zwrotu biletów. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem: 55 611 20 76.

Od soboty 21 marca kasa będzie zamknięta do odwołania. Wszystkie osoby, które do 21 marca nie zdołają dokonać zwrotów za transakcje gotówkowe, będą mogły skorzystać z takiej możliwości w momencie, kiedy Centrum powróci do normalnego funkcjonowania, o czym będziemy informować w osobnych komunikatach.


Autor: red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna