Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Wakacyjne warsztaty w Kadynach "Ortografia z uśmiechem"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Ruszyły zapisy do Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

2019-04-11,

Kategoria : Konkursy

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza do udziału w kolejnej, 64. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Eliminacje rejonowe w naszym mieście odbędą się 11 kwietnia br. o godz. 10:00. Najlepsi otrzymają nominacje do etapu wojewódzkiego.

OKR to najstarsza i najbardziej prestiżowa impreza ruchu miłośników żywego słowa w Polsce, której głównym organizatorem jest Towarzystwo Kultury Teatralnej.

- Konkurs adresowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych oraz dorosłych. Organizowany jest w formie czterech odrębnych turniejów: recytatorskiego, wywiedzione ze słowa, teatrów jednego aktora i poezji śpiewanej, a rozgrywany w drodze wielostopniowych eliminacji – mówią organizatorzy. - Zapraszamy osoby mieszkające na terenie m.in.: Elbląga, Fromborka, Tolkmicka, Pasłęka, Braniewa i okolic.

Zgłoszenia przyjmowane są do 29 marca 2019 r. Karty uczestnictwa należy dostarczyć do CSE „Światowid” (pokój 38 a – I piętro), wysłać pocztą elektroniczną (email: dagmara.behrendt-nowicka@swiatowid.elblag.pl) lub na adres: Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”, Plac  K. Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg. Wszelkie pytania można kierować pod nr tel. 55 611 20 59.

Materiały i informacje do pobrania ze strony www.swiatowid.elblag.pl lub www.tkt.art.pl.


Autor: Dagmara Behrendt-Nowicka

Drukuj

Pliki

  • video-iconRegulaminPobierz
  • video-iconKarta zgłoszenia - TEATR JEDNEGO AKTORAPobierz
  • video-iconKarta zgłoszenia - WYWIEDZIONE ZE SŁOWA i RECYTACJAPobierz
  • video-iconKarta zgłoszenia - POEZJA ŚPIEWANAPobierz
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna