Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Wakacyjne warsztaty w Kadynach "Ortografia z uśmiechem"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Weź udział w konkursie na palmę wielkanocną!

2019-03-01,

Kategoria : Konkursy

Jeśli masz pomysł na własnoręczne wykonanie palmy wielkanocnej, zapraszamy do uczestnictwa w XII edycji Regionalnego Konkursu „Na najpiękniejszą palmę wielkanocną”, którego głównym organizatorem jest Parafia św. Jakuba Apostoła w Tolkmicku.

W konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby z powiatu elbląskiego, zarówno osoby indywidualne, jak i rodziny, szkoły, przedszkola, instytucje, stowarzyszenia oraz innego rodzaju grupy.

- Mamy nadzieję, że wszyscy, dotychczasowi uczestnicy z miasta, gminy i powiatu wezmą udział w tym barwnym konkursie, a grono to powiększy się w tym roku o nowe osoby i grupy - mówią organizatorzy. - Serdecznie zachęcamy wszystkich do udziału.

Pierwszy konkurs odbył się w 2008 roku i miał zasięg  parafialny. W kolejnych latach zaangażowały się szkoły z terenu miasta i gminy. Z upływem kolejnych edycji dołączały stowarzyszenia, rodziny i coraz więcej osób indywidualnych. W 2017 roku organizatorzy podjęli decyzję o zmianie charakteru konkursu na regionalny. Tegoroczna edycja współorganizowana jest przez Urząd Miasta i Gminy w Tolkmicku, Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, Starostwo Powiatowe w Elblągu oraz Caritas Diecezji Elbląskiej. 

 

Regulamin i szczegółowe informacje znajdują się na stronie parafialnej. W zakładkach aktualności i galeria można znaleźć zdjęcia z poprzednich edycji.


Autor: Paula Załuska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna