Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Zapraszamy (wirtualnie) na wystawę „KINGSAJZ” | Daniel Stachula

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Warsztaty „Kontakt w ruchu”

2019-09-16,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

Warsztaty „Kontakt w ruchu” zostały zaprojektowane z myślą o tych wszystkich, których praca opiera się na kontakcie z drugim człowiekiem za pomocą narzędzi takich jak taniec, twórcza ekspresja i oddech.

„Kontakt w ruchu" to warsztaty dla terapeutów, którzy szukają inspiracji do pracy własnej oraz z innymi. Hasła przewodnie warsztatu to: słuchanie, podążanie, punkt kontaktu, uważność i ruch autentyczny. - Będziemy przyglądać się, skąd wydobywa się ruch poprzez podróż do swojego wnętrza – powiedziała Katarzyna Gilgenast, terapeutka prowadząca warsztaty. -  Będziemy też bawić się improwizacją w ruchu i kreowaniem postaci w przestrzeni.

Warsztaty adresowane są do instruktorów i terapeutów. Odbędą się we wtorek 17 września 2019 r. o godzinie 18:00 na Scenie na Piętrze w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.

Warsztaty realizowane w ramach projektu “SIŁA WSPARCIA”/„STRENGTH OF SUPPORT” Program Erasmus+ / Edukacja Dorosłych; Akcja 2 - Partnerstwa strategiczne. Współpraca na rzecz innowacji i dobrych praktyk.


Autor: Red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna