Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w czerwcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Kalos Kagathos-Warsztaty rozwoju osobistego

2008-05-27,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

Centrum  Kultury „Światowid" zaprasza na bezpłatne warsztaty pn. „Kalos Kagathos-Warsztaty rozwoju osobistego". Podczas pierwszego spotkania, które odbędzie się w czwartek, 29 maja o godz. 19:00 uczestnicy wezmą udział w ćwiczeniach grupowych, które mają na celu pobudzenie sił, które odpowiedzialne są za czynienie dobra. 

 

Celem warsztatów jest rozwinięcie tego, co dobre jest w nas od zawsze, pobudzenie sił, które są odpowiedzialne za czynienie dobra, ale także nawiązanie lepszych kontaktów z własnym ciałem i duszą po to by otworzyć się na drugiego człowieka- mówi Bogusław Tołwiński prowadzący warsztaty.

 

Warsztaty adresowane są do osób poszukujących pozytywnych doznań w grupie innych osób. Podczas spotkania uczestnicy nauczą się jak patrzeć na świat otwartym umysłem i radosnym sercem, a nie tylko logicznym myśleniem.

 

Pierwszy warsztat odbędzie się w czwartek, 29 maja o godz.19.00 w sali nr 38 na pierwszym piętrze CKiWM „Światowid". Wszyscy ci, którzy chcą wziąć udział w spotkaniu proszeni są o telefoniczny kontakt z Panem Bogusławem Tołwińskim 601830477 lub kontakt e-mailowy btolwinski@o2.pl. Na pierwsze spotkanie należy wziąć zeszyt i ołówek.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna