Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Warsztaty krawieckie "Od juniora do seniora"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Kalos Kagathos - Warsztaty rozwoju osobistego

2008-05-21,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

Centrum  Kultury „Światowid" zaprasza na bezpłatne warsztaty pn. „Kalos Kagathos-Warsztaty rozwoju osobistego". Podczas pierwszego spotkania, które odbędzie się w czwartek, 29 maja o godz. 19:00 uczestnicy wezmą udział w ćwiczeniach grupowych, które mają na celu pobudzenie sił, które odpowiedzialne są za czynienie dobra. 

 

Celem warsztatów jest rozwinięcie tego, co dobre jest w nas od zawsze, pobudzenie sił, które są odpowiedzialne za czynienie dobra, ale także nawiązanie lepszych kontaktów z własnym ciałem i duszą po to by otworzyć się na drugiego człowieka- mówi Bogusław Tołwiński prowadzący warsztaty.

 

Warsztaty adresowane są do osób poszukujących pozytywnych doznań w grupie innych osób. Podczas spotkania uczestnicy nauczą się jak patrzeć na świat otwartym umysłem i radosnym sercem, a nie tylko logicznym myśleniem.

 

Pierwszy warsztat odbędzie się w czwartek, 29 maja o godz.19.00 w sali nr 38 na pierwszym piętrze CKiWM „Światowid". Wszyscy ci, którzy chcą wziąć udział w spotkaniu proszeni są o telefoniczny kontakt z Panem Bogusławem Tołwińskim 601830477 lub kontakt e-mailowy btolwinski@o2.pl. Na pierwsze spotkanie należy wziąć zeszyt i ołówek.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna