Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid ekulturalni.pl rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Premiera książki "Projekcje" w obiektywie Tomasza Misiuka

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Kulturalnie przez Europę

2017-07-17,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

Wakacyjny czas bez wątpienia sprzyja podróżom. Podróże bywają duże, ale też i małe, a niekiedy tylko palcem po mapie. W lipcu będzie okazja, aby bliżej poznać Pragę i Wiedeń nie wyjeżdżając poza granice Elbląga.

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza do wzięcia udziału w dwóch otwartych spotkaniach edukacyjnych. Na tematyczne zajęcia składać się będzie prezentacja multimedialna dotycząca wybranego państwa Europy oraz otwarta dyskusja z uczestnikami. Każdy z słuchaczy może podzielić się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami na temat omawianego kraju. Sięgniemy po kulturę, tradycje, język, jedzenie, sztukę i ciekawostki Czech i Austrii. Zajęcia skierowane są do wszystkich zainteresowanych.

Spotkania tematyczne odbędą się w CSE „Światowid” (Scena na Piętrze):

  • w poniedziałek 17 lipca, godz. 11.30 temat przewodni – Czechy
  • w piątek 21 lipca, godz. 11.30 temat przewodni – Austria

 

Szczegółowe informacje i zapisy: paula.zaluska@swiatowid.elblag.pl lub telefoniczne 55 611 20 64. Wstęp bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

 


Autor: Paula Załuska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna