Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Targi Seniora Teraz MY!

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Kurs na fotografię

2013-02-05,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

Od dziś  można w „Światowidzie oglądać wystawę uczestników I edycji kursu fotograficznego. Zdjęcia prezentowane są w stelażu w holu głównym CSE, a wszyscy którzy chcieliby się od podstaw nauczyć, jak zrobić dobrą fotografię mogą zapisać się na drugą edycję kursu.

Do 22 lutego będzie można oglądać zdjęcia, które zrobili uczestnicy podczas trwania kursu. Autorami zdjęć są: Agata Kochanowska, Agnieszka Bereziuk, Amanda Jóźwiak, Izabela Groszyk, Natalia Piłat, Natalia Szreder, Rafał Bertolassi, Ryszard Cybulski oraz Paweł Późniak. Fotografie można zobaczyć w „Światowidzie”, ale również na stronie internetowej pod linkiem: http://swiatowid.elblag.pl/pl/galerie/po-kursie-fotografii/.  

Czas naświetlania, czułość ISO, przysłona, tryby ekspozycji, histogram, balans bieli, głębia ostrości... to tylko część środków, które służą do kształtowania obrazu fotograficznego. Wszystkich miłośników fotografii, którzy traktują ją jako hobby, a chcieliby nauczyć się jej od podstaw „Światowid” zaprasza na kolejną edycję „Kursu fotografii od podstaw”.

Kurs poprowadzi Artur Kalinowski, który ukończył: m.in. Akademicki Kurs Typografii w Warszawie (2011) oraz Akademię Fotografii w Warszawie  (Dyplom Akademii w roku 2011).

Zgłaszać można się do 11 lutego w sekretariacie CSE „Światowid”. Kurs rusza od 15 lutego.

Zajęcia odbywają się w systemie weekendowym. Cena 3-miesięcznego kursu to 480 zł za 48 godzin zajęć (możliwość rozłożenia płatności na raty – 160 zł/ m-c). Kurs będzie się odbywał 2 razy w tygodniu po 2 godz.

Szczegóły na: http://swiatowid.elblag.pl/pl/aktualnosci/szkolenia-warsztaty/fotografia-dla-ka-dego/

 


Autor: Edyta Jasiukiewicz

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna