Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Wakacyjne warsztaty w Kadynach "Ortografia z uśmiechem"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Miej oko na sztukę w 2019 roku!

2019-03-07,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

Podwijamy rękawy, wyciskamy farby i do dzieła! Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza dzieci na kolejne zajęcia plastyczne w ramach spotkań „Oko na sztukę”, które odbędą się w czwartek, 7 marca.

Cykl „Oko na sztukę” to zajęcia odbywające się raz na 2 miesiące. Podczas każdego spotkania dzieci lub młodzież zapoznają się z jedną techniką z zakresu sztuk plastycznych. Warsztaty skierowane są do dzieci od 4 do 10 lat, dlatego poradzi sobie na nich zarówno uczeń szkoły podstawowej, jak i przedszkolak. Podczas zajęć każdy z uczestników stworzy pracę plastyczną przy użyciu farby, pasteli olejnych i kolorowych tasiemek.

- Tworzenie prac rękodzielniczych wpływa pozytywnie na rozwój dziecka, wymaga dokładności i precyzji, a także uczy cierpliwości - mówią instruktorki plastyki z CSE "Światowid" w Elblągu. - Jednak najcenniejszym efektem jest satysfakcja dziecka płynąca z wykonanej pracy.

Spotkanie poprowadzi instruktor plastyki CSE „Światowid”. Główną osią zajęć będzie kreatywna i samodzielna praca dzieci przy wsparciu ze strony prowadzącego.

Zajęcia odbędą się w czwartek 7.03.2019 r. w pracowni plastycznej CSE „Światowid”, sala 46 (II piętro budynku) w godzinach od 17.00 do 18.30. Koszt uczestnictwa w zajęciach to 10 zł od 1 osoby, płatne w kasie Kina Światowid w dniu warsztatów.

Osoby zainteresowane prosimy o zapisy pocztą elektroniczną na e-mail: paula.zaluska@swiatowid.elblag.pl lub tel. (55) 611 20 64.

Liczba miejsc jest ograniczona.


Autor: Paula Załuska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna