Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Warsztaty krawieckie "Od juniora do seniora"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Miej oko na sztukę w 2019 roku!

2019-03-07,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

Podwijamy rękawy, wyciskamy farby i do dzieła! Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza dzieci na kolejne zajęcia plastyczne w ramach spotkań „Oko na sztukę”, które odbędą się w czwartek, 7 marca.

Cykl „Oko na sztukę” to zajęcia odbywające się raz na 2 miesiące. Podczas każdego spotkania dzieci lub młodzież zapoznają się z jedną techniką z zakresu sztuk plastycznych. Warsztaty skierowane są do dzieci od 4 do 10 lat, dlatego poradzi sobie na nich zarówno uczeń szkoły podstawowej, jak i przedszkolak. Podczas zajęć każdy z uczestników stworzy pracę plastyczną przy użyciu farby, pasteli olejnych i kolorowych tasiemek.

- Tworzenie prac rękodzielniczych wpływa pozytywnie na rozwój dziecka, wymaga dokładności i precyzji, a także uczy cierpliwości - mówią instruktorki plastyki z CSE "Światowid" w Elblągu. - Jednak najcenniejszym efektem jest satysfakcja dziecka płynąca z wykonanej pracy.

Spotkanie poprowadzi instruktor plastyki CSE „Światowid”. Główną osią zajęć będzie kreatywna i samodzielna praca dzieci przy wsparciu ze strony prowadzącego.

Zajęcia odbędą się w czwartek 7.03.2019 r. w pracowni plastycznej CSE „Światowid”, sala 46 (II piętro budynku) w godzinach od 17.00 do 18.30. Koszt uczestnictwa w zajęciach to 10 zł od 1 osoby, płatne w kasie Kina Światowid w dniu warsztatów.

Osoby zainteresowane prosimy o zapisy pocztą elektroniczną na e-mail: paula.zaluska@swiatowid.elblag.pl lub tel. (55) 611 20 64.

Liczba miejsc jest ograniczona.


Autor: Paula Załuska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna