Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Warsztaty „Pojęciokształty” w Łęczu

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Nie poddawaj się hejtowi!

2019-03-20,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

Ola, Hania, Nina i Kaj mają po kilkanaście lat i nie podoba im się, że ludzie stosują przemoc w Internecie. Przygotowali więc filmik, w którym podpowiadają jak radzić sobie z hejtem.

Kiedy Karol publikuje swój pierwszy filmik ma YouTubie, na jego kanale pojawiają się hejterzy. Tak zaczyna się filmik, który przygotowali młodzi elblążanie.

- Tym filmem chcieliśmy wesprzeć tych, których dotyczy hejt - mówi Ola Kosacz, realizatorka filmu. - Główne przesłanie naszego filmu brzmi: rób swoje!

Film pt. „Nie poddawaj się  hejtowi” jest dostępny w Internecie. W kwietniu będzie pokazywany na ekranach Kina Światowid przed zajęciami edukacji filmowej. Został także wysłany do elbląskich szkół.
- Może nauczyciele zechcą wykorzystać go na godzinie wychowawczej?  - proponuje Kaj Jatczyński, jeden z  twórców filmu.

Twórcami filmu są: Ola Kosacz, Hania Kosacz, Nina Wojturska i Kaj Jatczyński. Pomysł na film „Nie poddawaj się hejtowi” powstał w ramach ogólnopolskiego programu „Mądrzy Cyfrowi”,  do którego włączyło się Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.

 


Autor: red.


Trailer

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna