Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Zajęcia w ramach "Akademii sukcesu"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Poczuj radość fotografowania

2019-09-04,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

We wrześniu w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu odbędą się kolejne twórcze zajęcia, na które serdecznie Was zapraszamy. Miesięczny kurs fotografii, bo o nim mowa, to propozycja dla wszystkich, którym fotografowanie sprawia radość i którzy chcieliby fotografować bardziej kreatywnie.

Wystarczy miesiąc, abyś nauczył się, jak zrobić dobre zdjęcie! Na naszym kursie poznasz elementy obróbki fotografii w programach graficznych, co pozwoli Ci na świadomie podejście do własnego warsztatu twórczego i wykorzystanie potencjału, który w Tobie drzemie. Podstawą naszych zajęć jest praktyczne wykorzystanie wiedzy dotyczącej tworzenia kompozycji, roli światłocienia w budowaniu klimatu zdjęcia. Wszystko po to, by móc uchwycić rzeczywistość w formę kadru i nadać jej nieprzeciętny wymiar. Nauczysz się, na jakie aspekty zdjęcia należy zwracać uwagę, by było ono nieprzeciętne i odzwierciedlało dokładnie to, co chciałeś uchwycić.

Zajęcia poprowadzi Artur Kalinowski, który ukończył w Warszawie Akademicki Kurs Typografii oraz Akademię Fotografii.

Kurs rozpocznie się 4 września, a skończy 25 września.

Zajęcia będą odbywały się w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu raz w tygodniu – w środy, od godz. 17.00 do 20.00.  W sumie odbędą się 4 spotkania po 3 godziny, czyli 12 godzin zajęć praktycznych.

Całkowity koszt kursu: 690 zł.

Więcej informacji szczegółowych na temat kursu znaleźć można na stronie www.10pracownia.pl (zakładka Kursy i szkolenia). Zapisywać można się mailowo: biuro10pracownia@gmail.com oraz pod numerem tel. 694 155 665.


Autor: Red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna