Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Warsztaty: W 5 dni dookoła świata

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Seniorze! Śpiewać każdy może

2020-02-04,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

Nowy rok to świetny moment by zacząć realizować plany, również te, które odłożyliśmy w kartonie z napisem „może kiedyś”, na najwyższą półkę. Czy przypadkiem jednym z takich postanowień nie jest nauka śpiewania? Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza seniorów na warsztaty wokalne.

Pozwól sobie na bycie tym, kim czujesz się w środku, odkryj swój naturalny głos, który wyzwoli skrywane emocje i energię. Nie ma potrzeby się wstydzić, każdy z nas ma predyspozycje i głos do tego by śpiewać. Jest to naturalna czynność dla ludzi, jak śmiech czy płacz, niestety społeczne klisze i konwenanse skutecznie nas blokują.  

Śpiew to nie tylko świetny sposób na spędzenie czasu, w gronie osób które mają podobne zainteresowania i upodobania. To także samo zdrowie. Badania naukowe udowadniają, że śpiewanie posiada  liczne właściwości zdrowotne, dotlenia organizm, usprawnia pracę mięśni oddechowych.

Z nami pokochasz swój głos.

Zajęcia poprowadzi Sławomir Rydziński i będą odbywać się we wtorki (pierwsze zajęcia 4.02.), w sali muzycznej, w godzinach 11-13.

Koszt zajęć 50 zł za miesiąc.

Zapisy na zajęcia: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl lub kom. 605 636 670

Więcej informacji wydarzeniach, które mają miejsce w CSE Światowid znaleźć możecie na naszej stronie internetowej oraz na facebooku.


Autor: red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna