Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Ferie zimowe w Światowidzie

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Szukamy wokalnych talentów

2019-09-09,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

Twoje dziecko ciągle podśpiewuje refreny usłyszanych piosenek? Świetnie się przy tym bawi, a Tobie przez głowę przechodzi myśl, że może ma talent? Jeśli tak, to zapisz dziecko do sekcji wokalnej „Światowida”. Pierwszym krokiem są przesłuchania kwalifikacyjne, które odbędą się już w najbliższy poniedziałek i wtorek (9 i 10 września).

 Myśląc o rozpoczęciu przygody ze śpiewaniem, a może nawet karierze wokalnej, należy nabywać obycia ze sceną i z publicznością, a także radzić sobie z tremą. Przesłuchania do sekcji wokalnej to idealna okazja, aby w studyjnych warunkach, pod kierunkiem instruktora wokalnego Urszuli Zajko-Olejniczak, zaprezentować swoje umiejętności. Uczestnicy przesłuchania mogą przygotować ulubioną piosenkę i wykonać ją a cappella lub z podkładem muzycznym. Nie martw się, jeśli Twoje dziecko odczuwa tremę - my pomożemy mu się otworzyć i ją pokonać.

 - Szukamy talentów wokalnych, które staną się naszą muzyczną wizytówką – mówi Antoni Czyżyk, dyrektor Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. – Chcemy, aby dzieci i młodzież, które dołączą do nowo tworzonej sekcji wokalnej, pracowały nad warsztatem, świadomością głosu, emisją, dykcją i wrażliwością muzyczną. Wszystko po to, aby systematycznie podnosić swoje umiejętności i czerpać z tego satysfakcję – dodał.

 Przesłuchania kwalifikacyjne odbędą się w następujących terminach:
- grupa młodsza (6-9 lat): poniedziałek, 9 września w godz. 16.00 - 17.30,
- grupa starsza (10-14 lat): wtorek, 10 września w godz. 16.00 - 17.30.

 Przesłuchania odbędą w CSE „Światowid” w sali muzycznej nr 42 (II piętro).


Autor: red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna